Markowe artykuły w cenach obniżonych aż do -80%
Darmowa dostawa dla zamówień na kwotę powyżej 500 złotych
Change language:

Sklep z artykułami do squasha

Squash – tak jak tenis – nie należy niestety do najtańszych sportów. Na szczęście w SportRabat znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz – nawet ściankę do squasha! czytaj dalej
Nie znaleziono żadnych wyników dla wybranego filtru!
144.95 *
zamiast1 199,95 zł Oszczędzasz:  55,00 zł
69.95 *
       
69.95 *
       
12x
139.95 *
       

W SportRabat możesz bez problemu wyposażyć się nie zostawiając u nas całego swojego majątku. Tak jak w sklepie tenisowym, w dziale z produktami do gry w squasha czeka na Ciebie mnóstwo wysokiej jakości produktów znanych marek.

Dlaczego właśnie squash?

Nie ulega wątpliwości, że squash jest aktualnie w modzie. Istnieje jednak także wiele innych powodów, aby zdecydować się właśnie na tę wywodzącą się z Anglii i liczącą już ponad 150 lat dziedzinę sportu:

  • Rozgrywka w dwójkę jest mega ciekawa, ale w razie czego zawsze możesz grać w pojedynkę!
  • Squash to gwarancja dobrej zabawy (w przeciwieństwie do nudnego tuptania na bieżni).
  • Kalorie spalają się praktycznie same! Squash jest intensywnym sportem wytrzymałościowym.
  • Oprócz pozytywnego wpływu na wytrzymałość, squash pomoże Ci także rozbudować muskulaturę całego ciała.
  • Ramiona są wykorzystywane z tak samą intensywnością co nogi oraz mięśnie głębokie tułowia, które odpowiadają za stabilizację całego ciała.
  • Regularne treningi przyczyniają się do kształtowania zdolności szybkiej reakcji.
  • Posiadanie własnego wyposażenia pozwoli Ci na bezpłatne treningi na dworze (zwłaszcza latem).
  • Zimą (oczywiście również w inne pory roku) istnieje możliwość grania w squasha na specjalnych, przeznaczonych do tego kortach.
  • Zasady gry są niesamowicie proste a treningi nadają się (po konsultacji z lekarzem) praktycznie dla wszystkich.

Świetny sport gwarantujący maksymalne spalanie kalorii

Każdy kto twierdzi, że spinning, pływanie lub bieganie to najskuteczniejsze sposoby na spalenie tłuszczyku, zdecydowanie zapomniał o istnieniu squasha! Podczas gry w squasha Twój organizm spala więcej kalorii niż podczas biegania w bardzo szybkim tempie. Liczba kalorii spalanych w ciągu godzinnego treningu przewyższa także wyniki osiągnięte w ramach pływania, spinningu, piłki nożnej, czy innych treningów wytrzymałościowych. Osoba o masie ciała wynoszącej od 55 do 65 kilogramów spala aż 176 kalorii w ciągu jednego kwadransa gry! Szybkie bieganie pozwala na spalenie 165 kalorii, natomiast spinning, pływanie, czy piłka nożna skutkują jedynie 150 spalonymi kaloriami w tym samym czasie. Dla osób dbających o zgrabną sylwetkę argument ten wystarczy, aby już teraz zdecydować się na zakup odpowiedniego wyposażenia.

Wyposażenie niezbędne do gry w squasha

W sklepie z akcesoriami do squasha czeka na Ciebie wszystko, czego potrzebujesz do kolejnych treningów. Rakiety oraz piłki dostępne są zarówno w praktycznych zestawach, jak i pojedynczo. Solidne okulary do squasha zapewnią także odpowiednią ochronę podczas gry. Przy dobrej partii piłka do squasha potrafi osiągnąć niesamowitą prędkość, która jest w stanie podbić niejedno oko.

Jeżeli szukasz także taniej odzieży sportowej dla mężczyzn, postaraj się wybrać coś wygodnego. Swoboda ruchów jest niesamowicie ważna! Zwróć uwagę także na funkcjonalne materiały, ponieważ litry wylanego potu to niemalże standard na każdym korcie. To samo dotyczy taniej odzieży damskiej. Jako kobieta będziesz potrzebowała również dobrze dopasowanego biustonosza sportowego, który utrzyma Twoje piersi w ryzach. Nawet jako początkująca graczka z pewnością szybko nabierzesz prędkości podczas gry. Sama wiesz, że nie ma nic bardziej uciążliwego niż źle dobrany stanik. Dostępne w naszym sklepie do squasha wyposażenie pozwoli Ci zaoszczędzić trochę na wizytę na lepszym korcie. Życzymy dobrej zabawy podczas uganiania się za piłkami!