Markowe artykuły w cenach obniżonych aż do -80%
Darmowa dostawa dla zamówień na kwotę powyżej 500 złotych
Change language:

Huśtawki

Ciesz się zabawą na świeżym powietrzu dzięki wysokiej jakości huśtawkom firmy SportRabat! Huśtawki to ponadczasowa zabawa dla dzieci w każdym wieku i świetny sposób na zabawę na świeżym powietrzu. czytaj dalej
Nie znaleziono żadnych wyników dla wybranego filtru!
249.95 *
       
499.95 *
       
649.95 *
       

Zrelaksuj się w ogrodzie

Nasza 2-osobowa huśtawka werandowa Bixente w kolorze antracytowym oferuje nie tylko wygodę, ale także styl dla Twojego ogrodu. Dzięki trwałej konstrukcji i wygodnemu siedzisku zachęca do relaksu i zabawy.

 

Obudź ducha przygody

Ramka do zabawy Muwo Elliot to marzenie każdego poszukiwacza przygód! Dzięki huśtawkom, huśtawce na biegunach i zjeżdżalni oferuje nieograniczone możliwości aktywnej zabawy na świeżym powietrzu.

 

Zabawa dla kilkorga dzieci

Ramka do zabawy Muwo Tabalu jest idealna do grupowej zabawy na świeżym powietrzu. Dzięki dwóm huśtawkom i huśtawce kilkoro dzieci może bawić się jednocześnie i ożywiać swoją wyobraźnię.

 

Podwójna zabawa dzięki podwójnej huśtawce

Ramka do zabawy Muwo Nepomuk jest idealna dla rodzin z kilkorgiem dzieci. Dzięki podwójnej huśtawce rodzeństwo lub przyjaciele mogą bawić się razem i tworzyć cenne wspomnienia na świeżym powietrzu.

 

Poczucie przygody dla najmłodszych

Pojedyncza huśtawka dla dzieci Muwo Aladin Garden jest idealna dla małych poszukiwaczy przygód! Dzięki bezpiecznej i trwałej konstrukcji nawet najmłodsi będą mogli cieszyć się huśtaniem na świeżym powietrzu.