Markowe artykuły w cenach obniżonych aż do -80%
Darmowa dostawa dla zamówień na kwotę powyżej 500 złotych
Change language:

Sklep hokejowy

Hokej na trawie to konkretny sport, w którym fizyczny aspekt odgrywa dużą rolę. Na SportRabat.pl znajdziesz kije hokejowe oraz akcesoria marek takich jak Slazenger czy adidas. czytaj dalej
Nie znaleziono żadnych wyników dla wybranego filtru!
249.95 *
zamiast1 500,00 zł Oszczędzasz:  250,05 zł
349.95 *
zamiast1 700,00 zł Oszczędzasz:  350,05 zł
249.95 *
zamiast1 500,00 zł Oszczędzasz:  250,05 zł
249.95 *
zamiast1 500,00 zł Oszczędzasz:  250,05 zł
39.95 *
       
199.95 *
zamiast1 600,00 zł Oszczędzasz:  400,05 zł
69.95 *
zamiast1 224,75 zł Oszczędzasz:  154,80 zł

Nazwa „hokej“ pochodzi od starofrancuskiego słowa „hoquet”, które oznacza tyle co „kij pasterski“. Nazwa ta od razu zdradza nam także informacje na temat przebiegu gry, do której potrzebne są kije hokejowe. Celem gry jest strzelenie piłki do bramki przeciwnika przy użyciu kija hokejowego.

W przeciwieństwie do popularnego w Stanach Zjednoczonych hokeja na lodzie, rozgrywki standardowego hokeja odbywają się zazwyczaj na trawie. Jeżeli chcesz grać w pewny i profesjonalny sposób, musisz zdecydować się na kupno kija dobrej jakości. Jednym z najbardziej znanych producentów wyposażenia hokejowego jest adidas. Jesteśmy przekonani, że już samo chwycenie kija hokejowego marki adidas doda Ci skrzydeł i przyczyni się do Twoich przyszłych sukcesów!

Nie ma nic piękniejszego niż intensywny wysiłek fizyczny pod gołym niebem w ciepły, słoneczny dzień. Trzymająca w napięciu rozgrywka hokeja na trawie z przyjaciółmi to wspaniała alternatywa dla gier na konsoli w salonie! Hokej nie jest jednak tylko sportem letnim. Zimą możesz tak samo cieszyć się z pogoni za piłką w zadaszonej hali sportowej. Rozgrywka przy pomocy profesjonalnych kijów hokejowych adidasa z pewnością sprawi Ci piekielną radość!

Polska krajem hokeja na trawie?

Hokej zachwyca nie tylko amatorów, ale i profesjonalnych sportowców. Oprócz tego jest on niesamowicie popularny jako jedna z dyscyplin olimpijskich. Pakistan, Australia, Indie, Holandia, Hiszpania i Niemcy są krajami, które odnoszą największe sukcesy w tej dziedzinie sportu. Spokojnie można jednak uznać, że Polska reprezentacja depcze im po piętach! Na Olimpiadzie w 1980 roku w Moskwie udało nam się nawet zdobyć 4. miejsce, tuż za Indiami, Hiszpanią i Związkiem Radzieckim. Sukcesy na Olimpiadzie, czy Mistrzostwach Europy wymagają wysokiej jakości wyposażenia do gry w hokeja!

W przypadku reprezentacji kobiet zdecydowanie należy wspomnieć o znakomitych i regularnie lądujących na podium zawodniczkach z Anglii. Miejmy nadzieję, że to samo uda się kiedyś osiągnąć także polskiej drużynie. Hokej na trawie wciąż zyskuje na popularności wśród kobiet i mężczyzn, dlatego wszystko może się jeszcze wydarzyć! Bez względu na wynik meczu należy pamiętać, że dobry kij hokejowy stanowi obowiązkowy element wyposażenia dla każdego gracza i graczki. Już teraz zajrzyj do sklepu hokejowego SportRabat i wybierz swoje nowe akcesoria do kolejnej rozgrywki.